Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Publiczne Kacperek w Bydgoszczy

Dyżur logopedy dla grupy III i V

 

Dnia 12 grudnia ( poniedziałek) w godz. 15.40 – 16.40 w naszym przedszkolu będzie pełniła dyżur pani Małgorzata Breitenbach- logopeda grupy III ( Misie) i V ( Wiewiórki).

Rodzice, którzy chcieliby skorzystać z konsultacji logopedycznej, proszeni są o wpisanie się na listę wyłożoną w szatni, celem ustalenia dokładnej godziny konsultacji.

 

Dyżur logopedy w przedszkolu

Dnia 21 listopada ( poniedziałek) w godz. 15.00 – 16.00 w naszym przedszkolu będzie pełniła dyżur pani Joanna Grabowska - logopeda grupy IV ( Kreciki) i VI (Jeżyki).

Rodzice, którzy chcieliby skorzystać z konsultacji logopedycznej, proszeni są o wpisanie się na listę wyłożoną w szatni, celem ustalenia dokładnej godziny konsultacji.

 

Teatr Bajeczny

Dnia 23.11 ( środa) zapraszamy wszystkie kacperkowe dzieci na przedstawienie pt ,, Bajka o Zuzannie z Leśnej Krainy". Spektakl inspirowany jest twórczością baśniopisarzy : H.Ch. Andersena, Braci Grimm, Ch. Perraulta.  Przygotowane przedstawienie stanowi okazję do przekazania najmłodszym dzieciom wartości takich jak: miłość, przyjaźń, wrażliwość na drugiego człowieka, szacunek do osób starszych.

Dyżur psychologa w przedszkolu

Dnia 14 listopada ( poniedziałek) w godz. 14.00 – 17.00 w naszym przedszkolu będzie pełniła dyżur pani psycholog Agnieszka Napiórkowska z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Bydgoszczy.

Rodzice, którzy chcieliby skorzystać z porady psychologa, proszeni są o wpisanie się na listę wyłożoną w szatni, celem ustalenia dokładnej godziny konsultacji.

 

Krakowski Teatr Iluzji

We wtorek 25.10 zapraszamy wszystkie przedszkolaki na przedstawienie pt. ,, Hokus - pokus z magią na wesoło" w wykonaniu artystów z Krakowskiego Teatru Iluzji. Dzieci obejrzą niezwykły pokaz sztuki scenicznej w kabaretowo - zabawowej formie.