Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Publiczne Kacperek w Bydgoszczy

Spotkanie z pisarzem i podróżnikiem

Dnia 24 maja zapraszamy przedszkolaki na spotkanie z Panem Łukaszem Wierzbickim - pisarzem i podróżnikiem . Tematem spotkania będzie "Wyprawa niesłychana Benedykta i Jana " . Podczas spotkania wykorzystywane są autentyczne stroje z centralnej Azji , instrumenty muzyczne .

Muzyka etniczna w przedszkolu

Dnia 22 maja zapraszamy przedszkolaki na spotkanie z muzyką etniczną Pt." Mały-Wielki Kaukaz"

Dyżur logopedyczny 27.03

Dyżur logopedyczny dla rodziców dzieci z grupy III ( MISIE ) i V (WIEWIÓRKI) odbędzie się 27.03(poniedziałek) od godziny 15:05. Chętnych rodziców którzy chcieliby skorzystać z konsultacji logopedycznej, prosimy o wpisanie się na listę wyłożoną w szatni, celem ustalenia dokładnej godziny konsultacji.

DRZWI OTWARTE 29 marca 2017 r., g. 17.00-19.00

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych Rodziców z dziećmi do Przedszkola Kacperek na:
 
DRZWI OTWARTE
 
29 marca 2017 roku, w godzinach 17.00-19.00

Teatrzyk dla dzieci

Dnia 22 marca (środa) zapraszamy wszystkie kacperkowe dzieci na przedstawienie pt ,, Słowik ". Spektakl inspirowany jest baśnią H.Ch. Andersena. Bajka pokazuje najmłodszym potęgę braterstwa,oddania i miłości .

Konsultacje z psychologiem

Dnia 30 marca (czwartek) w godz. 8.15 – 12.15 w naszym przedszkolu będzie pełniła dyżur pani psycholog Agnieszka Napiórkowska z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Bydgoszczy.

Rodzice, którzy chcieliby skorzystać z porady psychologa, proszeni są o wpisanie się na listę wyłożoną w szatni, celem ustalenia dokładnej godziny konsultacji.