Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Publiczne Kacperek w Bydgoszczy

Konsultacje logopedyczne

Dnia 5 czerwca (poniedziałek) w godz. 15.00 – 16.00 w naszym przedszkolu będzie pełniła dyżur pani logopeda - Joanna Grabowska

Rodzice dzieci z grup : Misie , Kreciki, Wiewiórki,Jeżyki , którzy chcieliby skorzystać z konsultacji logopedycznej, proszeni są o wpisanie się na listę wyłożoną w szatni, celem ustalenia dokładnej godziny konsultacji.

Dzień dziecka w Kacperku

Dnia 30 maja (wtorek) zapraszamy nasze kochane przedszkolaki na Dzień Dziecka  . W tym dniu dzieci będą uczestniczyć w pokazie wielkich baniek mydlanych . Myszka Miki zaprosi dzieci do wspólnej zabawy. Już dziś życzymy naszym dzieciom wielu wspaniałych przeżyć.

Spotkanie z pisarzem i podróżnikiem

Dnia 24 maja zapraszamy przedszkolaki na spotkanie z Panem Łukaszem Wierzbickim - pisarzem i podróżnikiem . Tematem spotkania będzie "Wyprawa niesłychana Benedykta i Jana " . Podczas spotkania wykorzystywane są autentyczne stroje z centralnej Azji , instrumenty muzyczne .

Muzyka etniczna w przedszkolu

Dnia 22 maja zapraszamy przedszkolaki na spotkanie z muzyką etniczną Pt." Mały-Wielki Kaukaz"

Dyżur logopedyczny 27.03

Dyżur logopedyczny dla rodziców dzieci z grupy III ( MISIE ) i V (WIEWIÓRKI) odbędzie się 27.03(poniedziałek) od godziny 15:05. Chętnych rodziców którzy chcieliby skorzystać z konsultacji logopedycznej, prosimy o wpisanie się na listę wyłożoną w szatni, celem ustalenia dokładnej godziny konsultacji.

DRZWI OTWARTE 29 marca 2017 r., g. 17.00-19.00

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych Rodziców z dziećmi do Przedszkola Kacperek na:
 
DRZWI OTWARTE
 
29 marca 2017 roku, w godzinach 17.00-19.00