Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Publiczne Kacperek w Bydgoszczy

Dyżur psychologa w przedszkolu

Dnia 14 listopada ( poniedziałek) w godz. 14.00 – 17.00 w naszym przedszkolu będzie pełniła dyżur pani psycholog Agnieszka Napiórkowska z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Bydgoszczy.

Rodzice, którzy chcieliby skorzystać z porady psychologa, proszeni są o wpisanie się na listę wyłożoną w szatni, celem ustalenia dokładnej godziny konsultacji.

 

Krakowski Teatr Iluzji

We wtorek 25.10 zapraszamy wszystkie przedszkolaki na przedstawienie pt. ,, Hokus - pokus z magią na wesoło" w wykonaniu artystów z Krakowskiego Teatru Iluzji. Dzieci obejrzą niezwykły pokaz sztuki scenicznej w kabaretowo - zabawowej formie.

Dyżur logopedy

W poniedziałek 17.10 w godzinach 15.00 - 16.00 będzie pełniła dyżur pani logopeda Joanna Grabowska. Zainteresowani rodzice z grupy Krecików  i Jeżyków mogą w tym dniu przyjść na konsultacje logopedyczną.

Wybory Rady Rodziców

Z przyjemnością informujemy, iż na wczorajszym spotkaniu odbyły się wybory Zarządu Rady Rodziców na obecny rok szkolny. Nowy skład Rady Rodziców przedstawia się następująco:

  • Przewodnicząca: Karolina Cembrowicz
  • Sekretarz: Maria Cabaj
  • Skarbnik: Marta Chrustowska

e-mail: radarodzicow.kacperek@gmail.com

Równocześnie, pragniemy gorąco podziękować Radzie Rodziców za ciężką i pełną zaangażowania pracę na rzecz dobra naszych Dzieci, która była jej wkładem w zeszłym roku szkolnym.

Pragniemy również dodać, iż Decyzją Rady Rodziców wysokość opłaty na działalność Rady Rodziców jest identyczna, jak w zeszłym roku i wynosi 10 zł miesięcznie, czyli 100 zł na cały rok szkolny.

Numer konta bankowego na który należy wpłacać pieniądze na Radę Rodziców (taki sam, jak w zeszłym roku):

Karolina Cembrowicz, Maria Cabaj

11 1140 2004 0000 3902 7589 9637

Teatrzyk FRAJDA

Dnia 19.09 zapraszamy wszystkie kacperkowe dzieci na teatrzyk pt:,, Świnka Chrumcia" w wykonaniu aktorów Teatru Frajda z Torunia. 

Bajka w dowcipny sposób namawia dzieci do przestrzegania podstawowych zasad higieny.

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie  zapraszamy Rodziców na zebrania, które odbędą się w miesiącu wrześniu według podanego harmonogramu:

  • 06.09.2016 godz. 17.00 - zebranie z Rodzicami w grupie Kreciki, Misie, Wiewiórki
  • 07.09.2016 godz. 17.00 - zebranie z Rodzicami w grupie Krasnale, Smerfy, Jeżyki

 Obecność obowiązkowa